google-site-verification: google8035dbb77274e8b5.html sesli fasıl | www.seslirize.net , Sesli Chat, SesliChat, SesliSohbet, Sesli Sohbet, Goruntulu Chat, kameralı Chat, Sesli Cet, SesliCet www.seslirize.net , Sesli Chat, Goruntulu Chat, Sesli Sohbet, Sesli Çet, GörüntüLü Sohbet, seslichat, sesli chat odasi, seslisohbet,
Son Dakika
Üye Girişi
Üye Ol - Şifremi Unuttum

sesli fasıl

sesli fasıl

Anasayfa Genel 22 Kasım 2011 Okunma
sesli fasıl>

sesli chat sesli
Sesli Chat Veya Sesli sohbet arkadaşlıkları hakkında Bir kaç Tüyoda bulunmak istiyorum. Bildiğiniz gibi internet ortamında bir çok kişi tanışıp gerçek Real hayatta mutlu olabiliyor.

Ama en saf en temiz arkadaşlıklardır okul sıralarında olan arkadaşlıklar. Ondan Sonra Ergenlik Ve Gençlik Başlıyor,insanlar büyüyünce Hayatta Bazen Acımasız ve Gaddar Oluyor Bu Nedir Yalan ihanet Kapris Çekememezlik kıskançlık, iki yüzlülük Gibi Ws ws bundan ibaret siz siz olun bunlardan uzak durun Daima..Bazı insanlarda hüsrana uğrayabiliyor. İnsanlar birbirlerine genel olarak sanal bir ortamda güvensizlik ortamı içinde bakmaktadırlar. Güvenin olmadığı yerde arkadaşlık kesinlikle olamaz.

Sesli sohbet sitelerinde insanları tanımanız aslında hem Kolay hemde çok zor şartlarda olabilir. Öncelikle iyi bir izleyeci Ve dinliyici olmanız gerekektedir. İnsanların davranışlarını, konuşma şekillerini iyi bir şekilde etüt ve test ettiğiniz zaman, duygularınız ile değil mantığınız ile hareket ettiğiniz zaman emin olun ki insanları gerçek hayattan daha iyi ve kolay bir şekilde tanıyabilirsiniz.

Sesli Alemde Sesli sohbet sitelerinde insanlar genelde olmak istedikleri gibi görünmek istedikleri gibi görüneye çalışırlar. Elbette küçük yalanlar olabilir, fakat bazı insanlar bu yalanları abartarak kendi kişilik ve özlerinden ödül verektedirler. Sesli sohbet ortamında tnışıp evlenen ve çok mutlu olan arkadaşlarımız olmuştur. Özellikle sesli chat siteizde tanışıp gerçek hayatta evlenen utlu bir yuva kuran onlarca çiftimiz bulunmaktadır.Bizim Bu Konu hakkında sizde Duygularınızı Hislerinizi Artı fikirlerinizi ve yorumlarınızı bizimle ve yüzlerce takipçimiz ile Online Olarak paylaşabilirsiniz. Hemen aşağıdan yer Alan Yerde yorum yapabilirsiniz….

Bu kategorideki diğer haberler

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Portal Teması : Wptr.Co
toplist ttp://www.sesli53.com" title="Sesli Chat"target="_blank">sesli chat sesli chat sesli chat sesli sohbet sesli chat TJK at yarış tahmınleri